Jak rezerwować

Nasi konsultanci pracują w godzinach: 

poniedziałek - piątek: 8:00-17:00
sobota: 9:00-13:00

Zapraszamy Państwa do rezerwacji ofert przez Internet lub telefonicznie.  

1   Wybór oferty
Przy wyborze oferty można skorzystać z wyszukiwarki zamieszonej na stroni głównej lub przesłać zapytanie bezpośrednio do konsultanta.  

2   Rezerwacja wycieczki
Po dokonaniu wyboru wycieczki i znalezieniu odpowiedniego terminu  prosimy o uzupełnienie formularza rezerwacyjnego. Prosimy dokładnie uzupełnić dane oraz zapoznanać się z warunkami uczestnictwa wybranej oferty. Wypełniony formularz zgłoszeniowy zostaje automatycznie przesłany do naszego konsultanta.  

3   Podpisanie umowy i płatności
Po otrzymaniu formularza zgłoszeniowego konsultant skontaktuje się z Państwem, potwierdzając rezerwację oraz ostateczny koszt wyjazdu (e-mail'em lub telefonicznie).  Przesłana zostanie wówczas umowa – zgłoszenie  udziału w imprezie oraz warunki uczestnictwa. Po zapoznaniu się z dokumentami i zaakceptowaniu warunków wyjazdu należy dokonać  wpłaty podanej kwoty na wskazane konto. Czytelnie podpisaną umowę-zgłoszenie oraz potwierdzenie dokonania przelewu prosimy odsyłać e-mailem  lub faksem na numer (0-14) 69 69 302. Potwierdzenie wpłaty jest równoznaczne z zakończeniem rezerwacji

  Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub nie mogą znaleźć oferty odpowiadającej Państwa wymaganią prosimy o przeslanie e-maila z zapytaniem na adres biuro@amtravel.pl.